تبلیغات
مرجع دانلود فارسی - دانلود Hector: Badge of Carnage - Episode 1 - بازی کارآگاه هکتور

مرجع دانلود فارسی

دانلود Hector: Badge of Carnage - Episode 1 - بازی کارآگاه هکتورHector: Badge of Carnage یک بازی فوق العاده جذاب، ماجرایی و در عین حال فکری است که به شیوه اشاره و کلیک دنبال می شود و داستانی درباره شخصیت یک کارآگاه جالب به نام هکتور را پیگیری می کند که در یک ماجرای گروگان گیری در یکی از شهرهای آمریکا درگیر شده است و باید تمام سعی خود را بکار گیرد تا با هوش و ذکاوت خود معماهای گوناگون را حل کند، کنترل اوضاع را در دست گرفته و قائله را ختم کند. شما باید کنترل کارآگاه هکتور را به دست بگیرید و در مراحل بازی پیشروی کنید. این کاراگاه شخصیت جالب و راحتی دارد. اما این ویژگی در کارش تداخلی بوجود نمی آورد. کاراگاه Hector هزاران تصمیم نگرفته دارد. در جریان بازی از این تصمیمات استفاده کنید... با گرافیک دو بعدی و گیم پلی منحصر بفرد این بازی می توانید از اوقاتی که صرف بازی می کنید بیشترین لذت را دریافت کنید.
Hector: Badge of Carnage یک بازی فوق العاده جذاب، ماجرایی و در عین حال فکری است که به شیوه اشاره و کلیک دنبال می شود و داستانی درباره شخصیت یک کارآگاه جالب به نام هکتور را پیگیری می کند که در یک ماجرای گروگان گیری در یکی از شهرهای آمریکا درگیر شده است و باید تمام سعی خود را بکار گیرد تا با هوش و ذکاوت خود معماهای گوناگون را حل کند، کنترل اوضاع را در دست گرفته و قائله را ختم کند. شما باید کنترل کارآگاه هکتور را به دست بگیرید و در مراحل بازی پیشروی کنید. این کاراگاه شخصیت جالب و راحتی دارد. اما این ویژگی در کارش تداخلی بوجود نمی آورد. کاراگاه Hector هزاران تصمیم نگرفته دارد. در جریان بازی از این تصمیمات استفاده کنید... با گرافیک دو بعدی و گیم پلی منحصر بفرد این بازی می توانید از اوقاتی که صرف بازی می کنید بیشترین لذت را دریافت کنید.

 

   تاریخ: سه شنبه 2 خرداد 1391

  طبقه بندی: ماجراجویی، 

  برچسب ها: کلمات کلیدی دانلود، دانلود رایگان، دانلود لینک مستقیم، دانلود رایگان مستقیم، داونلود، دانلد، nhkg، n، Download Hector: Badge of Carnage - Episode 1، Crack Hector: Badge of Carnage - Episode 1، Keygen Hector: Badge of Carnage - Episode 1، Patch Hector: Badge of Carnage - Episode 1، Serial Hector: Badge of Carnage - Episode 1، دانلود Hector: Badge of Carnage - Episode 1، نرم افزار Hector: Badge of Carnage - Episode 1، کرک Hector: Badge of Carnage - Episode 1، شماره سریال Hector: Badge of Carnage - Episode 1، کیجن Hector: Badge of Carnage - Episode 1، دانلود، Hector، Badge، of، Carnage، Episode، 1، بازی، کارآگاه، هکتور، Adventure، دانلود puzzle، دانلود معمایی، دانلود فکری، دانلود ماجرایی، دانلود پازل، دانلود دانلود بازی Hector Badge of Carnage، دانلود دانلود اپیزود اول بازی هکتور، دانلود دانلود بازی Hector: Badge of Carnage - Episode 1، دانلود بازی هکتور نشان قتل عام، دانلود Straandlooper، دانلود Telltale Games، دانلود بازی کارآگاه هکتور، دانلود پازل Adventure، puzzle، فکری، ماجرایی، معمایی، پازل، Download بازی Hector: Badge of Carnage - Episode 1، دانلود رایگان Hector: Badge of Carnage - Episode 1، دانلود Hector: Badge of Carnage - Episode 1 با لینک مستقیم، Download کارآگاه هکتور، دانلود رایگان کارآگاه هکتور، دانلود کارآگاه هکتور با لینک مستقیم، دانلود بازی Hector Badge of Carnage، دانلود اپیزود اول بازی هکتور، دانلود بازی Hector: Badge of Carnage - Episode 1، بازی هکتور نشان قتل عام، Straandlooper، Telltale Games، بازی کارآگاه هکتور، کلمات کلیدی بازی،

 

> آپلود سنتر عکس رایگان